CO WYRÓŻNIA PEPENERO KIDS?

PepeNero Kids - catering dla dzieci to firma, która powstała z połączenia pasji do gotowania i chęci promowania prawdziwego, zdrowego jedzenia. Zaszczepiamy w dzieciach dobre nawyki żywieniowe, które korzystnie wpływają na ich rozwój i które na pewno zaprocentują w przyszłości!

diety indywidualne

8 lat doświadczenia

menu wege

Józefów, Warszawa&nbsp i okolice

CO WYRÓŻNIA PEPENERO?

Nasza firma powstała z połączenia pasji do gotowania i chęci promowania prawdziwego, zdrowego jedzenia. Zaszczepiamy w dzieciach dobre nawyki żywieniowe, które korzystnie wpływają na ich rozwój i które na pewno zaprocentują w przyszłości!

działamy w systemie HACCP

stały nadzór dietetyka

stali i sprawdzeni dostawcy

Piotr Koczot - dietetyk (właściciel firmy)

Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku Dietetyka, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademia Medyczna). Praktykę zdobywał między innymi na oddziałach Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie przy ul. Działdowskiej a także w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Marszałkowskiej (Litewskiej) i w Instytucie Żywności i Żywienia. Zajmuje się leczeniem żywieniowym oraz edukacją żywieniową pacjentów ze schorzeniami dietozależnymi. Dużo czasu poświęca realizacji swojej pasji jaką jest gotowanie.

pfr

© Pepenero 2023. Design: Solmedia.pl